Eskişehir Zafer Tur

Hakkımızda

Konfor sunmak " ilkesiyle yola çıkan Zfr Çelik, geçen 10 yıllık süreçte Eskişehir’in en iyi servis firmalarından biri olmayı başarmıştır. Sloganımızdaki gibi '' Zafere giden konfor'' la sizlere hizmet etmeye donanımlı ve güvenli araçlarımızla tecrübeli personelimiz hazırız.

Zafer Çelik, modern filosu, yenilikçi, modern çalışma anlayışı işle Eskişehir servis firmaları arasından sıyrılan,  yollarda güvenli seyahat garantisi veren bir taşımacılık firmasıdır. İş dünyasında hizmet veren bir çok işletmenin personellerinin güvenli bir şekilde işlerine ve evlerine ulaşabilmeleriniz sağlayan filomuz, tecrübeli, güler yüzlü sürücülerimizle çalışmaktayız.

Zafer Çelik olarak, trafiğin ve yolların karmaşasını,  yoğunluğunu konuklarına yansıtmadan konforlu ve keyifli bir seyahat gerçekleştirmek hep ilk hedefimizdir. Çalıştığımız kişi ve kurumlara en iyi hizmeti verebilmek için kendimizi geliştirmeye her zaman devam etmekteyiz.

İdari kadromuz, sürücü arkadaşlarımız ve araç filomuz, sürekli olarak gelişmeye ve ilerlemeye odaklıdır. Ekibimiz sürekli kurum içi eğitimlerle geliştirilirken filomuzda yer alan araçlar, makul sürelerde kullanılır, bu sürenin dolumunda ise yeni modellerle değiştirilir.

2010 yılında "En iyi ve güvenilir servis Araçlarını kullanarak müşterilerine dünya standartlarında

Eskişehir servis şirketleri olarak 10 yıla yakın tecrübemizle sektörde sağlam bağlantılar kurmuş, önemli firmalara hizmet vermiş bulunmaktayız.

 

Zfr Çelik Tur İletişim Bilgileri

Adres: Çankaya Mahallesi Şehit Mustafa Yıldız Sokak Hilal Obası/ İ Blok 10-1/5  Odunpazarı/Eskişehir

Gsm: 0543 978 18 45